Nořiny osmé narozeniny

Nora oslavila osmé narozeniny a na oslavu přijelo několik našich odchovů. Z prvního vrhu Emmička, z druhého Alfik(ten u nás byl na hlídání) a ze třetího chyběla Cinderella, která hárá. Bylo to moc fajn a samozřejmě taky velký zmatek. Mám radost, že se štěňata od nás dostala k tak skvělým lidem.

Nora 👑

Zleva Ana Emma R, Counting Stars, Iry, oslavenkyně Nora, Blue My Mind R, Cristopher Robin R, Tirion, Classic Edition R 

Pia (Counting Stars) a Alfik (Blue My Mind)
Cristopher Robin Rosanelli

Náš vrh B slaví 2.7. první narozeniny a kluci z vrhu B 27.6. druhé.. Všechno nejlepší Cicco, Alfie, Cinderello, Pluto, Pio, Barte a Charlie!

Focení s naším spolubydlícím Aslanem (kk) 😀


Na klinice VFU

 

Cristopher Robin má nádhernou hlavu 😍

Bart vítěz Slovenska 2019

24.2. jsme si udělali krátký výlet do Bratislavy, Bart opět bodoval a z mezitřídy získal, CAC, titul Vítěz Slovenska a BOS.

Rozhodčí : Oleg Fintora /SK/

Believe In Miracles Rosanelli Exc1 CAC National winner BOS

Hanácká národní výstava

13.1. jsme se vypravili do Brna ve složení Tirion a její syn Bart plus dvě Annaperlácké holky.

Posuzoval pan Róbert Kanás ze Slovenska, kterého jsme ani jedna v kruhu nezažily, takže jsme nevěděly, co čekat. Byly jsme velice příjemně překvapené, jak precizního posouzení se nám dostalo. Takhle dlouhý posudek mi snad ještě nikdo nenapsal. Všiml si každé chybičky. 🙂

Bart byl poprvé ve třídě otevřené, v roce a půl. Už si zvykl na výstavy, před začátkem posuzování jsme ještě trénovali postoj na stolku a zlepšil se. Ve své třídě byl sám, dostal V1 CAC a později titul národní vítěz, takže jsme z něj s jeho majitelkou měly radost. Téměř pětiletá Tirion se předvedla docela hezky (po dlouhý době se netvářila v kruhu jak trestanec). Porazila jednu soupeřku šampionech a odnesla si další CAC.

Byl to moc fajn den, všichni 4 z naší výpravy si splnili co potřebovali a já si konečně na chvíli odpočinula od učení. 🙂

Believe In Miracles Rosanelli, 18 months

Believe In Miracles Rosanelli ‘Bart‘ V1 CAC, národní vítěz

Tirion Gil-Endor V1 CAC/2

Podzimní klubovka 2019

10.11. Praha

Rozhodčí Veronika Frolíková

Naši céčkoví kluci měli svojí premiéru, budou potřebovat ještě hoodně tréninku. 🙂 Paní rozhodčí je dost trápila s kontrolou zoubků, tak doufám, že se nebudou v budoucnu bát.

Velkou radost jsem měla z Barta, který přijel na výstavu asi 3 minuty před vstupem do kruhu 😀 takže jsme neměli čas na trénink. I přes to, že si neustále snažil při posuzování sedat, rozhodčí z 5 psů v mezitřídě zaujal nejvíc a na svojí první výstavě v dospělé třídě otevřel českýho šampiona.

 

Christopher Robin

Štěňata:

Christopher Robin Rosanelli VN 2/5

Classsic Edition VN 5/5

Mezitřída:

Believe In Miracles “Bart” CAC V1/5

TOP class:

Tirion Gil-Endor exc3

Bart
First show